Alvisa Qarri u bë e njohur për publikun shqiptar pasi u inkuadrua në programin e dashurisë, “Për’puthen”.

Me temperaturat e larta, ajo po kujdeset t’i ngrit edhe më shumë me format trupore.

Pushimet i ka nisur dhe tani nuk munguan as imazhet terheqese në bekini.

“I keni filluar pushimet ”, ishte pyetja që ua bëri fansave e të cilët nuk hezituan të komentojnë paraqitjet e saj./Indeksonline/