Adelina Hasani, është njëra nga moderatorët më të bukura ne vendin tone.

Ajo ka kohë të gjatë është pjesë e ekraneve dhe gjithmonë me buzëqeshjen e saj i ka bërë për vete një numër të madh adhuruesish, shkruan Infokosova.

Llapjanja e cila merr vemendje me cdo paraqitje te saj, komentohet gjithmone.

Se fundi Adelina eshte fotografuar rrugeve te qytetit, teksa veshja e saj me taka te larta ishin ato te cilat moren vemendje te madhe./InfoKosova/

Shiko foton: