Tani më kur temperaturat po shënojnë ngritje, bukuroshja Eva Murati po shijon pushimet verore.

Prezantuesja e “Champions”-it si gjithnjë shfaqet fantastike, teksa pozon nga bregdeti.

Ajo që bie në sy është se brunja ka forma perfekte trupore.

Në foton e fundit të publikuar në llogarinë e saj në Instagram, Eva ka rrëmbyer pëlqime dhe komplemente të shumta nga fansat.