Modelja shqiptare, Oriola Marashi, ka “cmendur” rrjetin me disa poza terheqese në karrige.

Ajo pati edhe një pyetje për ndjekësit, duke shprehur interesim se cila është poza e tyre e preferuar për t’u ulur.

Nga fotot artistike, shihet sesi në një moment është rrëzuar duke u kthyer përmbys.

Pamja mahnitëse si dhe buzëqeshja e ëmbël bëri që fansat ta komplimentojnë për guximin që ka./Indeksonline/