Beniada në të shumtën e rasteve shihet e veshur elegante.

Duket se ky është stili i saj dhe po i shkon shumë.

Në foton e fundit shihet e evshur me pantollona të bardhë e këmishë ngjyrë kafe.

Sigurisht është modele dhe trupi i saj është mahnitës./InfoKosova/

Shiko foton: