Eshtë nënë dhe kjo nuk duket fare në format trupore të saj.

Modelja Arbenit Ismajli ka një vajzë 1 vjec që e ka quajtur Nina.

Tashmë ka vazhduar punën si modele ku shpesh e shohim edhe me vajzën në vendin e punës.

Në një foto që publikoi së fundmi ajo gati thyhet në mes për të treguar barkun e formësuar./InfoKosova/

Shiko foton: