Tayna, po vazhdon të marr vëmendje me projektet e reja si dhe paraqitjen e saj në videoklipe.

Ani pse për një kohë ishte larguar paksa nga muzika, ajo tani është rikthyer.

Madje, vetë ajo ka treguar se do të publikoj këngën e saj ne bashkëpunim me Butrint Imerin dhe reperin Mozzik.

Ajo çka mori vëmendje është veshje e saj, me fustan të gjatë, e i hapur te këmba ku duket se ka qenë komplet pa të brendshme.