Adelina tahiri po shijon më së miri ditët e nxehta.

Ajo po sjell pamje të shumta nga pushimet me familjen.

Duke mos munguar as fotot ku vë në pah format e saj trupore.

Në një Insta Story shihet e veshur në bekine dhe fustan derisa vëmendje merrë me format mahnitëse./InfoKosova/

Shiko videon: