Modelja, Arbenita Ismajli është një prej modeleve më aktive në rrjetet sociale.

Vazhdimisht i mbanë aktiv ndjekësit e saj në Instagram, ku imazhet e saj marrin mijëra komente e pëlqime.

Së fundmi, bukuroshja ka ndarë disa imazhe me një kombinim ngjyrë të bardhë.

Kombinimin e saj e shoqëro me një grim shumë të lehtë dhe të bukur./kosovarja