Me datë 19 janar, këngëtari Shpat Kasapi u bë baba për herë të parë, këtë e bëri të ditur bashkëshortja e tij përmes një postimi në Instagram.

Në këtë postim, ajo gjithashtu zbuloi edhe emrin e veçantë që ia kanë vendosur djalit.

Shtyypini videon ne vijim dhe prisni pak per tu shfaqur

Emri Roel ka kuptimet më të mira: Kompetent, Temperament, Aktiv, Paqëndrueshme, Vëmendshëm.

Kujtojmë që dyshja janë kurorëzuar në fshehtësi qershorin e vitit të kaluar./Indeksonline/

Shtyypini videon ne vijim dhe prisni pak per tu shfaqur