Këngëtarja dhe moderatorja Luana Vjollca është shfaqur me stil sonte

Ajo është parë në Zvicër derisa ka qenë e veshur me një palë pantallona të shkurtër për trupi dhe një xhampër të firmës së njohur Balenciaga.

“Me Borën”, ka qenë shkrimi poshtë fotografisë së Luanës.

Por, nuk dihet nëse Luana po tregonte që po i pëlqen bora e rënë në Zvicër, apo ajo po e mbështet Bora Zamanin, ish kolegen e saj pasi që ish i dashuri i Borës, Donalldi ka filluar një lidhje të re me këngëtaren Beatrix Ramosaj në Big Brother Albania. /GazetaExpress/