Orhidea Latifi apo siç njihet me emrin artistik Kida, është këngëtare e njohur dhe e veçuar për zhanrin e saj.

Që kur nisi karrierën, ajo arriti të sjellë këngë solo e bashkëpunime të cilat menjëherë shndërrohen në hite.

Bukuroshja tregohet mjaftë sek.si në publikimet e saj në rrjete sociale me të cilat dësh.mon se gjithnjë është në top formë.

Sot ajo go.diti me disa imazhe të nxehta ku në sy bie gjok.si i saj, e cila ka po.zuar pa sytjena.

Me një kombinim të bukur, Kida mahniti të gjithë edhe kësaj radhe./Kosovarja/