More
  Home Roze Kejvina Kthella e nxehur me Big Brother Vip, ka diçka për të...

  Kejvina Kthella e nxehur me Big Brother Vip, ka diçka për të thënë!

  Modelja shqiptare, Kejvina Kthella, ka reaguar ndaj shtëpisë më të madhe në Shqipëri “Big Brother Vip”.

  Ajo përmes një ‘Insta story’ në rrjetet sociale u shpreh e irrituar nga situatat e krijuara nga banorët e kësaj shtëpie, shkruan GazetaBlic.

  “Po keto te Big Brother Vip janë këtu për shoë apo për luft”, shkroi Kejvina.

  Më vonë ajo me sa duket është penduar që ka shikuar këtë reality show dhe shkroi: “Zot te lutem me rikthe mbrapsht kto dy ore te jetes time qe i humba duke pare Big Brother Vip”./Blic/

  - Advertisement -

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read