More
  Home Roze Ish e dashura e Ronaldos, i vë “flaken” rrjetit me këto foto

  Ish e dashura e Ronaldos, i vë “flaken” rrjetit me këto foto

  Irina Shayk, është rrotulluar duke bërë foto tepër provokative në një fotosesion për Savage X Fenty, linjën e modës së Rihannës

  Ajo e udhëheq paradën e modeleve të Savage X Fentyt Vol 3 të Rihanës, e cila u dha premierë javën e kaluar në Amazon Prime.

  Irina Shayk është e njohur si njëra prej modeleve që tërheq vëmendjen dhe këtë e ka bërë edhe në këtë emision.

  Modelja 35 vjeçare ruse ka zgjedhur Instagramin për të shpërndarë disa foto nga kjo firmë e të brendshmeve të femrave.

  - Advertisement -

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read