More
  Home Roze Futbollisti shqiptarë, Milot Rashica baba për herë të dytë! (FOTO)

  Futbollisti shqiptarë, Milot Rashica baba për herë të dytë! (FOTO)

  Milot Rashica dhe Belkiz Kera janë bërë prindër për herë të dytë.

  Këtë e ka bërë të ditur vet futbollisti përmes një postimi në Instagram.

  “Mirëserdhe në botë djali jonë” shkroi Rashica në postimin e tij./Indeksonline/

  - Advertisement -

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read