More
  Home Roze Moderatorja shqiptare na lë pa fjalë, e rrit gjoksin me operacion! (FOTO)

  Moderatorja shqiptare na lë pa fjalë, e rrit gjoksin me operacion! (FOTO)

  Prezantuesja Ana Rustemi, veçohet për stilin dhe prezantimin e veçantë të disa formateve televizive në Kosovë.

  Ana, aktualisht prezanton emisionin maratonik “Pasion e profesion”, i cili është program me gatime, ku konkurrojnë emra të njohur të skenës dhe jo vetëm.

  Ana, investon shumë në veten, në pamjen e saj të jashtme, por edhe në stil, shkruan “Kosovarja”.

  Ana ka fryer buzët, por edhe gjoksin, që tashmë e ka dukshëm më të madh.

  - Advertisement -

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read