More
  Home Roze Loredana konfirmoi ndarjen, por reagimi i Mozzikut i papritur! (FOTO)

  Loredana konfirmoi ndarjen, por reagimi i Mozzikut i papritur! (FOTO)

  Pas shumë thashethemeve për ndarje, Loredana konfirmoi lajmet se nuk janë më bashkë me Mozzik.

  Përmes një statusi të gjatë ajo zbuloi përpjekjet e dështuara të të dyve për një lidhje të shëndetshme.

  Ndërsa Mozzik reagoj vetem duke ndar kopertinën e albumit të përbashkët që do të publikohet me 24 shtator.

  Përkundër situatës dhe krizës, e cila nuk dihet nëse do ndryshojë më vonë, artistët treguan se punën e nisur do e çojnë deri në fund.

  Postimi i plotë i Loredanës:

  “Përshëndetje njerëz, disa nga ju kanë vënë re se unë dhe Mozzik kemi disa probleme për momentin.

  Ne jemi thjesht dy kokëfortë, të cilët nuk munden as me njëri-tjetrin, as pa njëri-tjetrin.

  Faza e albumit ishte shumë intensive dhe gjatë kësaj kohe kuptuam se mund të qeshim për 10 orë bashkë, por nuk mund të kemi një marrëdhënie të shëndetshme.

  Por jam ende shumë e lumtur që arritëm ta bënim këtë album dhe tentuam sërish.

  ‘No Rich Parents’ ka shkuar shumë mirë.

  Jam shumë e lumtur që dëgjoj fjalë të mira për albumin.

  Mozzik dhe unë do të ruajmë sërish raportet e mira.

  Ai më dha dhuratën më të bukur të jetës.

  Mbajini për vete akuzat si ‘ju thamë që do ndodhi kështu’.

  Kam bërë shumë gabime në jetën time, por këtë herë nuk gabova.

  Pavarësisht ndarjes, ne arritëm të komunikonim bashkë dhe të rrisnim Hanën dhe të flisnim me njëri-tjetrin për të gjitha ulje-ngritjet.

  Faleminderit për mbështetjen tuaj, dëgjoni këngën tonë të re “Mit Mir” dhe shikoni albumin tonë në 24 shtator.

  Do të publikohet vetëm në platformat digjitale.

  Faleminderit të gjithë atyre që na kanë mbështetur të dyve ne gjatë kësaj kohe.

  Mozzik le të ndahet kjo gjë.

  Me shumë mundësi shumë njerëz mund të mendojnë tani se telenovela e përditshme e Loredanës vazhdon, por fatkeqësisht kjo është jeta e vërtetë.”

  - Advertisement -

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read