More
  Home Roze E papritur/ Kush ia la këto buzë Arta Nitajt në prapanicë? (FOTO)

  E papritur/ Kush ia la këto buzë Arta Nitajt në prapanicë? (FOTO)

  Zeshkane, e bukur janë këto pak nga ato që mund ta përmbledhim bukuroshen dhe aktoren e njohur Arta Nitajn.

  Bukuroshja pejane po vazhdon ta marr vëmendje me postimet e saj edhe gjatë kohës sa është në Kosovë.

  Ajo se edhe çka e bëri të famshme e më të dashur për publikun është piëkrisht paraqitja e saj.

  Për Artën madje thuhet se punon në Dubai në njërin prej klubeve nate atje.

  Së fundmi, ajo paraqitet me pantollona, e që në xhinse janë të vizatuara buzët.

  - Advertisement -

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read