More
  Home Roze Kallashi na lë gojë hapur, e heq shaminë dhe e nxjerr gjoksin!

  Kallashi na lë gojë hapur, e heq shaminë dhe e nxjerr gjoksin!

  Vallëatarja dhe ekspertja e “twerk”, Donjeta Kosumi, e njohur si Kallashi, godet sërish me foto të reja.

  Ajo, në faqen e saj në Instagram, sjell fotografi joshëse ku ekspozon hiret e saj trupore.

  Kallashi është interesante, pasi sa mbulohet me shami, e sa i nxjerr të gjitha në shesh, shkruan “Kosovarja”.

  Publikojmë dy esktremet e bukuroshes, një foto ku shfaqet e mbuluar dhe një tjetër ku ajo ekspozon gjoksin e saj XXL.

  - Advertisement -

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read