More
  Home Roze Aurela Hoxha na lë gojë hapur, sjellë foto e zhveshur nga shtrati!

  Aurela Hoxha na lë gojë hapur, sjellë foto e zhveshur nga shtrati!

  Aurela Hoxha ka publikuar foton e parë me djalin.

  Kat re muaj që modelja shqiptare është bërë nën për herë të parë, ku shtatzëninë për 9 muaj të tërë arriti ta mbajë larg syrit mediatik, shkruan lajmi.net.

  Ajo dhe partneri i saj janë bërë prindër të një djali të cilin e kanë pagëzuar me emrin Alaron, ku sot feston 3 mujorin dhe Aurela nuk hezitoi të ndajë një foto kaq të këndshëm me të.


  Teksa shfaqet në bikini ajo pozon e shtrirë në shtrat krahë djalit të saj.

  Kujtojmë se ajo dhe partneri i saj jetojnë në Spanjë./Lajmi.net/

  - Advertisement -

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read