Ditë më parë i pamë me foto e video duke përqafuar njëra tjetrën.

E pas këtyre fotove publiku menjëherë aluduan për një projekt të mundshëm mes tyre, mirëpo kjo ende nuk dihet shkruan InfoKosova.

Së fundmi është Loredana ajo që postoi një foto me Elvanën.

Ndërsa të dyja duken pa grim përpos Elvanës që duket se ka qerpikë artificial të vendosur./InfoKosova/

Shtyypini videon ne vijim dhe prisni pak per tu shfaqur