Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Sindi Loci vazhdon të jetë shumë e komentuar edhe pas mbarimit të emisionit. Por tani vëmendjen e merr nga postimet në Instagram, ku kohët e fundit edhe ka guxuar me fotot.

Sindi është shfaqur duke pozuar me bikini dhe duket shumë në formë, mirëpo kritikat nuk kanë munguar.

“Fshiji shpejt sa s’është vonë”, “U tërbua dhe Sindi”, “S’po keni ça me reklamu tjetër veç prapanicën”, “Kurrë s’është vonë për t’i fshirë”, janë disa nga komentet.