Sara Malaj po komentohet së fundmi mjaft shumë në mediat rozë.

Shkak për këtë ishte bashkimi dhe ndarja me Atdheun, mirëpo jo vetëm shkruan InfoKosova.

Ajo njihet edhe për veshjet e saj mjaft të shkurtra ku ekspozon trupin.

Dje madje ajo postoi një video ku shihet duke ecur rrugës e duke bërë video atraktive për të vënë në pah linjat./InfoKosova/

Shiko videon: