Arbenita Ismajli dhe Fero janë njëri nga çiftet e reja ndër më të përfolurit, shkruan “InfoKosova”.

Ndahen e bashkohen, por prapë janë në qëndër të vëmendjes së publikut.

Tash e sa kohë çifti e kanë dëshmuar edhe publikisht se duhen shumë mes vete.

Por, ajo që më shumë bije në sy është Arbenita e cila reklamon si shumë linjat.

Edhe në paraqitjet e fundit Ismajli ka reklamuar gjoksin i cili të krijon përshtypje se nuk ka jeleka për të.

Këto pamje të Arbenitës po marrin shumë pëlqime dhe po komentohen mjaftueshëm nga ndjekësit e saj./InfoKosova/