Ledri Vula është njëri ndër reperët më të njohur në vend, kjo për shkak projekteve muzikore që ai ka bërë e që gjithmonë janë kthyer në hite dhe janë dëgjuar anë e mbanë kudo që ka shqiptar, por jo vetëm, puna e tij e palodhshme ka bërë që Ledri të arrijë këtë sukses që ai tashmë gëzon.

Ndërkaq reperi përflitet shumë edhe për jetën e tij private, lidhjen që ai ka me Sara Hoxha por edhe për vajzën e tij të parë Poem Blue, shkruan “Kosovarja”.

Ndërkaq mund ta themi me plotë gojë se vajza e Ledrit është kthyer në bebushin më të famshëm duke u komentuar kështu nga të gjithë në çdo foto të saj që çifti postojnë.

Ledri së fundmi ka postuar një video në Instastory ku ka treguar se deri në dimër ai do të bëhet me një shtëpi të re, por nuk ka dhënë më shumë detaje. /Kosovarja/

Më poshtë mund të shihni videon!