Tuna Sejdiu njihet si këngëtarja e shumë hiteve.

Çdo hera ka bërë boom me këngët e saja, sidomos me albumin “Fortuna”, ku edhe vetë ngjau në një të tillë.

Jeta muzikore e saj është e përmbushur me plot suksese.

Ajo është e martuar me kunatin e Nora Istrefit, Patris Berishën, të cilët u përfolën mjaft shumë për ndarje por qe e demantuan lajmin.

E për ditëlindjen e 3-të të Tianit të tyre, ata realizuan një fotosesion.

Ku Tuna pa pikë problemi pozoi me këmbë hapur në sy të burrit dhe djalit 3 vjeçar.

A bëhet kjo?/Kosovarja/