More
  Home Roze Festoi ditëlindjen në jaht me tjera, por Atdheu bën deklaratën e papritur:...

  Festoi ditëlindjen në jaht me tjera, por Atdheu bën deklaratën e papritur: Sarën do ta….

  Ditën e djeshme kudo në rrjet u përfol se Sara dhe Atdheu i kishin dhënë fund lidhjes. Kjo pasi konkurrenti i “Përputhen” festoi ditëlindjen me vajza të tjera në klub, e më pas në jaht.

  Ai u pa në momente të nxehta me një brune dhe një bjonde, mirëpo gjejeni çfarë? Atdheu jo vetëm që është ndarë nga Sara, por ka qenë vetë kjo e fundit që i ka organizuar gjithçka.

  Atdheu ka publikuar në rrjete sociale një video nga ditëlindja e 28-ë, krahas së cilës ka shkruar: “Ditëlindja ime e 28 e organizuar nga Sara Malaj, faleminderit shumë dashuri! Nuk u ndamë jo, u bëmë akoma më të fortë”.

  - Advertisement -

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read