More
  Home Roze “Na kanë mbaruar lekët”/ Çifti italian “lyp” në rrugët e Tiranës: Duam...

  “Na kanë mbaruar lekët”/ Çifti italian “lyp” në rrugët e Tiranës: Duam të kthehemi në shtëpi, ju lutem…

  Një çift italian që kishin ardhur për pushime në Shqipëri janë përballur me një situatë të sikletshme dhe të papritur. Në një video që po qarkullon në internet, çifti i italianëve shihet duke lypur në rrugë për të siguruar lekët e kthimit për në vendlindjen e tyre. Në video ata shprehen se i kanë shpenzuar të gjitha paratë që kishin dhe tani kërkojnë ndihmën e qytetarëve shqiptarë për tu kthyer në Itali. Turisti italian thotë në video:

  Kur vjen në Shqipëri me familjen, çunat i prishin të gjitha. Ju lutem duhet të kthehemi në Itali.

  - Advertisement -

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read