More
  Home Roze Na habit Ledjana: Nese ky djal do ishte ne emision do isha...

  Na habit Ledjana: Nese ky djal do ishte ne emision do isha deklaruar menjëherë për të!

  Konkurrentja e “Përputhen”, Ledjana ka surprizuar të birin e Bora Zemanit. Ajo i ka dhuruar luleshtrydhe të arreduara në formë zemre dhe Bora ka publikuar një video në Instastory.

  Në video shfaqet Arbori, i cili thotë se Ledjana është vajza e preferuar nga “Përputhen”. “Kush t’i ka dhuruar?”, i thotë Bora të birit. “Nuk e di”, i përgjigjet ai.

  “Cila është goca që ke më shumë qejf ti në “Përputhen”?”, e pyet moderatoria dhe Arbori thotë emrin e Ledjanës.

  Konkurrentja e ka publikuar videon në Instastory, duke shkruar: “Edhe unë e dua fort. I vetmi pas Mevlanit që do isha deklaruar direkt po ta kisha në emision”.

  - Advertisement -

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read