More
  Home Roze Flet burri i cili shiti voten!/ ‘Policia shpërndau lekët. Mora 200 mijë...

  Flet burri i cili shiti voten!/ ‘Policia shpërndau lekët. Mora 200 mijë lekë për Ramën dhe…’

  Një video den oncim është bërë publik, ku një qytetar pranon se ka shitur votën e tij për 50 mijë lekë të vjetra. Qytetari tregon se i kanë dhënë 200 mijë lekë për 4 vota.

  Ai thotë se lekët janë shpërnda me makinën e policisë, pasi policët nuk ka kush i ndalon kush

  ‘Ka ardhë makina e policisë me lekë. Se nuk i ndalon kush policët. Kanë marrë bosat. Me makinë policie, i kam parë vetë.

  Edi Rama për Kishë të Laçit, e ka fitu me lekë se nuk e fitonte ndryshe. Unë 200 mijë lekë i mora për 4 votat e mia.

  Në korridor më ka ardhë dhe më tha, 200 mijë lekë për 4 vota.

  Të kish dalë tjetri me 55 mijë lekë, ja kisha dhënë atij tjetrit.

  Këtë e kam marrë nga Edi Rama, 4 copa’, thotë qytetari në videon që mund ta shikoni më poshtë.

  - Advertisement -

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read