More
  Home Lajme Me kamera të fshehta/ Anetari i LSI-se Lezhe, blen vota per llogari...

  Me kamera të fshehta/ Anetari i LSI-se Lezhe, blen vota per llogari te Viktor Tushes

  Emisioni “Stop” tregon sonte me zë dhe figurë, mënyrën, sesi u ble vota për zgjedhjet e 25 prillit në Shqipëri.

  Kamera e fshehtë e “Stop” tregon, se në Lezhë, anëtarët e LSI-së kanë blerë vota për 50 mijë lekë të vjetra ose 50 euro për llogari të kandidatit Viktor Tusha.

  Një nga anëtarët e LSI-së, ka shkuar npër shtëpi duke premtuar e dhënë para, në këmbim të votës së sigurtë për Tushën.

  Madje edhe kur i thonë, se janë me PD-në, ai kërkon, që të votohet numri 6, pasi votat në një vend do të shkojnë.

  - Advertisement -

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read