More
  Home Lajme E pabesueshme por ndodh në Kukës, kandidatja nuk merr as votat e...

  E pabesueshme por ndodh në Kukës, kandidatja nuk merr as votat e familjarëve (DETAJE)

  Ka përfunduar procesi i numërimit të votave në Kukës si për partitë ashtu edhe për kandidatët.

  Në këtë qark kanë dalë trr deputetë, dy nga PD dhe një nga PS.

  Në listën e PD-së mandatin e parë e fitoi biznesmeni Flamur Hoxha, ndërsa të dytin Isuf Çelaj.

  I vetmi mandat nga PS u fitua nga Gerta Duraku.

  Megjithatë gara ka patur edhe të papritura, pasi kanditatja e Nismës Thurje Era Buçpapaj për Qarkkun Kukës ka marrë vetëm një votë, praktikisht të sajën.

  Mesa duket atë nuk e ka votuar as rrethi familjar. Të paktën ky është rezultati i publikuar nga KQZ.

  - Advertisement -

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read