More
  Home Roze Arjan Konomi thumbon publikisht Mevlanin prapa kamerave: “Do dhe grua që të...”

  Arjan Konomi thumbon publikisht Mevlanin prapa kamerave: “Do dhe grua që të…”

  Më në fund pas 8 muajsh në emision, Mevlani dhe Ledjana janë deklaruar vetëm për njëri-tjetrin.

  Si fillim ishte Mevlani ai që bëri deklaratën e fortë gjatë takimit të trànsmetuar ditën e djeshme.

  Gjatë kohës që ishin duke shijuar një gotë verë në shoqërinë e njëri-tjetrit, Mevlani i tha Ledjanës se është brenda në emision vetëm për të

  Ledjana u rezervua në takim dhe përgjigjen e shumëpritur që ishte vetëm për të tani e tutje e tha gjatë emisionit.

  Mirëpo, opinionisti Arjan Konomi i ka pasur disa rezerva për Mevlanin, të cilat nuk ia tha gjatë emisionit,

  Në rrjete sociale, ai ka ndarë një foto me Antonelën dhe Ledjanën, ndërsa krahas postimit shkruan:

  “Na ishte njëherë një Mazllëm në një bregore,që na donte grua edhe një dashnore! 🙄”

  Shtyypini videon ne vijim dhe prisni pak per tu shfaqur

  - Advertisement -

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read