Bora Zemani është ndër moderatoret më të dashura të ekranit shqiptar.

Edhe pse e re në moshë ajo drejton emisionin më të ndjékur nga shqiptarët, ‘Për’Puthen’.

Bora përveçse një prezantuese mjaft e suksesshme njihet për fizikun e përsosur dhe për bukurinë e saj.

Ajo është një përdòruese aktíve e rrjéteve socíale ku publikon foto nga momente të ndryshme te jetës.

Së fundi, Bora ka publikuar një fotografi ku shihet bashkë me djalin e saj, Arborin, në studiot e “Për’puthen”.

Krahas fotos ajo ka shkruar: “Me opinionistin tim të vogël!”.

Bora Zemani publikon fotografinë më të ëmbël me të birin: Me opinionistin  tim! - GazetaBlic

Në foto shihet moderatorja dhe djali i saj simpatik i cili është ulur në vendin e Arjan Konomit, opinionistit të mirënjohur të ‘Për’Puthen’.

Bora Zemani është ndër personazhet më të ndjékur nga fansat në rrjétin sòcial Instagram ku numëron mijera followersa.

Shtyypini videon ne vijim dhe prisni pak per tu shfaqur