Nëse ju përmendim Ledjanën e “Për’Puthen”, me siguri ju vjen në mendje zëri i Mevlanit teksa i këndon këngën e famshme për të, “Ledi-anaa, e bukur sikur zanaa…”.

Prej disa kohësh, konkurrentja e “Për’Puthen” po akuzohet nga persona jashtë emisionit si dhe nga konkurrentët brenda, që ka të dashur jashtë emisionit.

Madje, thuhet se i dashur i Ledjanës ndodhet jashtë vendit dhe është i bùrgosur.

“Kryefjala” publikoi gjatë ditës së djeshme disa mesazhe të cilat thuhej se ishin të Ledjanës dhe partnerit të saj jashtë emisionit, teksa ky i fundit i kërkonte të linte “Për’Puthen” dhe ta ndihmonte të dilte nga bùrgu.

Ndërkohë, në mesazhe Ledjana i përgjigjej se po bënte thjesht lojë në emision dhe nuk i pëlqente vërtetë Mevlani.

Këtë lajm e ripostoi opinionisti Olti Curri në InstaStory-n e tij, duke shkruar:

“Ledjana, vajza e parë që shfaq ndjeshmëri aty, me lekët e Giveaway do nxjérrë të dashurin nga bùrgu. Unë do marr pjesë tek loja e saj.”

Story-n e Oltit e ripostoi edhe konkùrréntja, e cila megjithëse është prékur më herët për akùzat, duket se tashmë e ka marrë me sportivitet situatën.

“Merrni pjesë të gjithë se është tepër e réndésishme”- shkruan ajo.

Shtyypini videon ne vijim dhe prisni pak per tu shfaqur