Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë kthyer në një ndër ciftet më të dashur për publikun shqiptar. Dyshja tashmë e kanë pranuar lidhjen e tyre, mirëpo rrallë publikojnë foto pranë njëri-tjetrit në rrjete sociale.

Një ndër këto të rralla herë është mbrëmja e sotme. Bora ka publikuar në Instastory fotot më të ëmbla pranë partnerit. Në njërën prej fotove shihet ajo duke kapur me duar buzët e Donaldit, ndërsa në tjetrën Donaldi duke kapur buzët e saj. “Kështu, apo kështu?”, ka shkruar moderatorja.

Ndërkohë, aktori i ka ripostuar fotot duke zgjedhur foton e dytë. “Kështu”, ka shkruar ai.

Shtyypini videon ne vijim dhe prisni pak per tu shfaqur