Ndonëse nuk ka shumë që është bërë pjesë e “Përputhen”, Jasmina është kthyer në një ndër vajzat më të komentuara. Ajo ka fituar ndjekës të shumtë në rrjete sociale, ku publikon shpesh foto, video apo dhe statuse të ndryshme.

Sot me rastin e 8 Marsit, konkurrentja ka bërë një postim shumë thumbues. Ajo shkruan se lulet duhet t’i marrin meshkujt, pasi ata janë “femrat e vërteta”.

“Vajza, sot çojini buqeta e dhurata “meshkujve”, se ata janë femrat e vërteta”, ka shkruar Jasmina, mirëpo nuk dihet për e ka.