Juli është një nga djemtë më të përfolur të Për’puthen. Ai u bë i njohur që kur u fut, pasi tha se kishte udhëtuar pa lekë dhe pa bre*kë.

Jeton në shpellë dhe udhëton në botë pa para”/ Djali i ri në Për’puthen: Më thanë që do dalësh në televizor e do gjesh nuse – Top Channel

Më pas pati debat me Sindin, pasi i tha se ishte si vaj i Borshit e virgjër. E së fundmi Juli ka bërë një rrëfim, ku tregon se në Tiranë nuk i kanë dhënë rrogën.

Rrëfimi i tij: Nuk më dhanë rrogën! Kur erdha në Tiranë filova punë. Në fillim në call centër, pastaj fillova një emision radiofonik te Radio Tirana e më vonë kalova në një radio private, e cila nuk më dha rrogën që më takonte!

Aty e kuptova që duhet të bëja diçka më ndryshe! Dhe kështu fillova të bëja emisione televizive duke udhëtuar. Në fillim shkova në Berlin dhe më pas u ktheva me autostop, duke bërë disa dokumentare e disa video dhe tani jemi këtu ku jemi!”

Kujtojmë këtu se ai pati një takim me Antonelën në një shpellë, por tani do të shohim se cila nga vajazt do e zgjedh.

Shtyypini videon ne vijim dhe prisni pak per tu shfaqur