Jasmin publikoi në “Instastory” foto me vajzat e “Për’puthen”, duke inj oruar totalisht Sarën, të cilën madje e kishte pr erë nga foto.

Më pas Sara publikoi në “Instastory” një foto me Andin, krahas së cilës shkruan: “Për ina t të vjehrrës, shkova me mullixhinë”.

Nuk ka vonuar shumë dhe ka ardhur reagimi i Jasminës, e cila ka komentuar në foton që konkurrenti i “Për’puthen”, Atdheu ka postuar në “Instagram”.

“I bukri im”, shkruan Jasmina.

Shtyypini videon ne vijim dhe prisni pak per tu shfaqur