Megi Pojani, për publikun shqiptar njihet si aktore e cila ka marr pjesë në disa premiera filmi dhe një vajzë aktive në rrjete sociale, dhe tepër e ndjekur në Instagram.

Megi është ajo që bën ndryshimin në Instagram ku publikon foto e video sa pro vokuese aq edhe pa komplekse.

Së fundmi bukuroshja ka treguar se ka udhëtuar drejt Dubait ku po kalon disa ditë luksoze pushimi.

Në foto e fundit që ka publikuar komentet nga më të shumtat për sheikët nuk kanë munguar. “I çmende sheikët”, thonë njëzëri ndjekësit e saj.