Me të brendshme të kuqe, e gjendur në kuzhinë- dy fotografi jòshëse të Bebe Rexhës, njëra pas tjetrës, të cilave nuk mùndi t’u rezístonte as Noizy.

Nëse hyni tani me shpejtësi në profilin e artistes, do të shihni se një ndër komentet më të pëlqyera është ai i reperit.

“Vakt i plotë dhe ëmbëlsirë”, shkruan Noizy.

Kjo në fakt nuk është hera e parë që ky i fundit i shkruan Bebes.

Në dhjetorin e vitit të shkuar, këngëtarja publíkoi një video të realizuar gjatë xhírimeve të “Baby I’m Jealous”.

Në pamjet e shpërndara në Instagram, Rexha shihej e veshur me fustan rozë, ku teksa po sillej në sallën e xhirimeve u ndal dhe mori diçka për të ngrénë.

“E madhe”, i komentoi Noizy.

Po kështu, në 2019-ën, reperi do t’i shkruante sërish.

Bebe Rexha ndodhej në një video live në Instagram, kur Noizy komentoi:

“E ki kryt e madh”.https://www.photojoiner.net/image/Yf2Fl767

Fundin e 2020-ës u përfol fakti se Bebe, krahas njerëzve më të afërt kishte shtùar në llogarinë e saj në Instagram, edhe reperin Noizy.

Disa figura të tjera të njohura shqiptare që Bebe Rexha ndjék janë: Rita Ora, Dua Lipa, Ava Max, Enca Haxhia dhe Seven Saraçi.

Pak ditë më parë , në rrjetet sociale u përhap një lajm që i shqétësoi jo pak fansat e Bebe Rexhës.

Thuhej se këngëtarja kishte ndërrùar jetë për shkàk të mbídòzës nga dròga dhe se ky lajm ishte konfirmuar edhe nga familjarët e saj.

Mirëpo e gjithë kjo ishte e pavërtetë dhe solli reàgimin e vetë Bebes.

Ajo publikoi në Twitter disa nga mesazhet e fansave të saj dhe u shpreh e habítur nga lajmi në fjalë.