Prej disa ditësh Luana Vjollca ndodhet në Dubai ku po shijon pushimet dhe aventurat atje, së bashku me partnerin e saj, Krenar Çoçajn, i cili është njëkohësisht edhe menaxheri i saj.

Luana ka postuar foto e video të shumta nga Dubai, por të gjithë po prisnin me padurim dhuratën që mori për Shën Valentin.

Mbrëmjen e djeshme moderatorja ka treguar në Instastory se Krenari i ka dhuruar një buqetë me trëndafila të kuq. Luana postoi edhe një foto nga darka romantike ku shfaqej e veshur shumë seksi me pantallona të kuqe latex dhe bluze të zezë me dekolte të hapur.

Me poshte shty pni njeren nga videot mjaft interesante.