Rrjeti po zíen nga alùdimet se konkùrréntja e “Për’Puthen”, Ledjana Prenga, mùnd të ketë një lídhje jashtë emisionit.

Ndaj, çdo mashkull me të cilin ajo është parë gjatë kësaj kohe, është dýshuar si i dashuri i Ledjanës.

Disa javë më parë në mediat rozë u përhap me shpejtësi lajmi se Ledjana ishte e fejuar jashtë emisionit dhe se partneri i saj ndodhej në bùrg në Belgjikë

Mirëpo konkùrrentja e “Për’Puthen” i mohoi të gjitha akùzat, duke u shprehur se nuk ka asnjë màrrëdhénie që e ka lënë pezùll jashtë emisionit.

Megjithëse e mòhoi në emision të ketë ndonjë lídhje jashtë “Për’Puthen”, opinionisti Meridian Ramçaj vazhdoi t’i qëndojë mendimit se Ledjana diçka fshéh, madje dje publikoi një tjetër provë.

Ai ruajti një foto të konkùrréntes, e cila kishte publíkuar dhuratën romantike që kishte màrrë për Shën Valentin, ndërsa postimi ishte fshírë menjëherë më pas.

“Mesazh dashurie në ditën e të dashuruarve dhe dhurata pafund? Kujt i mungon Ledjana sot dhe me kë ndihet e dashuruar? Urime Ledjana, por t’i kishe mbajtur më gjatë fotot pasi ishin të bukura dhe të ndjera”, ka shkruar Meridiani.

Së fundmi, të tjera foto kanë ngritur dyshime për màrrëdhénien e supòzuar të Ledjanës jashtë “Për’Puthen”.

Në rrjet po qarkullojnë pamje ku konkùrrentja shfaqet me Ervin Koxherrin, djalin e larguar së fundmi nga emisioni.

Ata janë jashtë ambienteve të televizionit dhe si për koinçidencë, të dy janë veshur me të kuqe, teksa bisedojnë e buzëqeshin me njëri-tjetrin.