Mbarimi i sezonit të katërt të “Shiko kush LUAN”, e gjeti Luana Vjollcën larg Shqipërisë.

Si për t’u bërë bisht ditëve të ftohta të dimit, moderatorja zgjodhi të pushojë në Dubai, vend të cilin shumë personazhe e kanë përzgjedhur si destinacion në këtë kohë pandemie.https://www.photojoiner.net/image/w3ci2hTI

Së fundmi, përmes një postimi në Instagram, Vjollca ka treguar se si gjithcka po shkonte për mrekulli, derisa ndodhi një incident i vogël.

Upssss, ajo shkàtërròi makinën në mes të shkretëtirës.

“Gjithcka po shkonte për mrekulli, derisa shkàtërròva makinën time të kuqe mes shkretëtirës dhe përfundova me blunë, të cilës s’më lanë t’i jepja më 🙈😂”, shkroi Luana.

Gjatë këtyre pushimeve, Luana ka provuar një nga eksperíencat më unike, që e ka konsíderuar edhe si çméndurinë më të madhe të jetës.

Ajo u hodh nga një ndërtesë shumë e lartë, gjë që i fali emocíone e adrénalinë pafund.

Moderatorja ndàu me ndjékësit e saj çdo hap të kësaj eksperience dhe përkrah videove të postuara në Instagram shkroi: “Luanët nuk kanë frikë”

Postimet rreth udhëtimit në fjalë kanë qenë të shumta. Para pak minutash, krahas një seri fotografish nga shkretëtira, Luana shkruan;

“Mbreti i xhunglës”