Lojërat nga Bes Kallaku nuk kanë të sòsur dhe e vétmja që i vùan në kurrízin e saj është Xhensila.

Së fundmi aktori ka ndàrë në rrjete sociale një video, që i ka bërë të gjithë për të qeshur, por ama Xhensilës ja ka bërë gjàkun ujë.

Xhensila ka qenë duke parë një dokumentar për disa njerëz të zhdùkur në mënyrë të befàsishme nga një hotel dhe Besi ka përfituar nga rasti për ta trémbur pak

Në video këngëtarja duket shumë e fokusuar tek dokumentari dhe as që e ka vënë re Besin që i afrohet nga mbrapa.

Teksa ai i afrohet e trémb dhe Xhensila bërtet dhe instinktivisht qéllon Besin.

Më pas ajo qesh, por nuk e dimë nëse këtë situatë ja ka falur aktorit kollaj.

Në fakt kjo nuk është hera e parë që Xhensila përjeton diçka të tillë dhe duhet të jetë mësuar me situata të ngjashme, që janë sa fríkësuese, po aq edhe qesharake.

Kujtojmë se për disa vite Besi i është dedíkuar plotësisht familjes së tij dhe tashmë është gati të rikthéhet sërish në ekran.