Melisa është konkurrenTja e fundit e cila u largua nga ‘PërPuthen’ me argumentin se asnjë nga djemtë që janë në format nuk e shikon dot si partnerin e saj dhe se ka vetëm miqësi me to.

Mirëpo, para largimit të saj, rrjeti shpërtheu në aludime se mes saj dhe Andit ka një histori dashurie, madje ndjekësit shkruajtën se dyshja bashkëjetojnë bashkë .

Ditën e sotme është bërë publike një bisedë, e cila duket se është bërë mes Melisës dhe një fanseje, ku Melis ame përgjigjen që i kthen fanses, konfirmon lidhjen e saj me Andin.

“O Melisss, të pash sot kur po ngjisje shkallet me Andin dhe ule kokën. Jam ajo goca me çantë blu që po ju shikoja në kokërr t’synit”, i shkruan ndjekësja Melisës.

MeliSa: Okej, se me keni çmendur.

Ndjekësja: Shyqyr e pranove.

Melsia: Do s’do një dite do merret vesh. Gjithsesi, akoma nuk dihet nëse fansja ka ndarë bisedën me account-in e vërtetë të Meklisës, por në foto shikohet qartë se Usernami i Instagramit është i njëjti.

Image