Prej muajsh tashmë Për’puthen është kthyer në temë bisede të përditshme. Ndërsa çdo ditë personazhet, protagonistë të programit dalin në sk andale të bujshme.

Javën që lamë pas rrjeti mbeti pa fjalë pas publikimit të fotove që vërtetonin lidhjen Tea Beart. Ndërsa vazhduan polemikat mes Olsa Muhametit dhe Çiftit në fjalë.

Mirëpo ditët e fundit në rrjetin social Tik tok kanë nisur zërat në lidhje me një marrëdhënie të mundshme dashurie mes vetë autores së Për’puthen dhe Atdheut.

Në një video të postuar së fundmi në rrjetin social tiktok thuhet se Olsa dhe Atdheu janë një një lidhje prej 3 vitesh. Mirëpo marrëdhënia e tyre po kalonte në një moment të vështirë, ndaj dhe Olsa zgjodhi ta ftonte Atdheun në Përputhen për ta mbajtur pranë vetes.

Nëse është e vërtet a jo mbetet për t’u parë.

Image result for olsa muhameti atdheu