Nuk kanë fund sk*ndalet në emisionin Perputhen ne Top Channel, pas Teas dhe Andit, eshte Antonela Berisha, vajza shkodrane qe erdhi posacerisht nga Italia per te gjetur burre personazhi i ri qe i dalin te pal.arat.

Sipas burimeve te ”televizioni24” te konfirmuara nga shume shqiptare qe banojne ne Milano, kane vertetuar qe bukuroshja bjonde ne fakt nuk eshte nje stiliste e mirefillte, por nje esk.orte!

Prej shume vitesh Antonela ka qene pjese e siteve te ndryshme ku per pagesa te majme shkon me meshkuj italiane dhe jo vetem. Ka qene pand.emia ajo qe ka bllokuar ‘punen’ e bukuroshes dhe nga nje femer qe shkonte si esk.orte ne shtepite emeshkujve qe e paguanin.

Mosha e saj tashme jo e re si dikur duket sikur nuk po i jep me klintet qe donte, dhe fama e Perputhen e ka bere ate te vije te ‘rinovohet’. Sipas burimeve Antonela nuk ka punuar vetem ne MIlano por dhe Rumani dhe Hungari… por per me teper informacione duhet te prisni ditet ne vazhdim nga faqja jone.