Tea i mohoi akuzat e Shqipes se ajo dhe Bearti janë në një lidhje, por sot ish-konkurrentes së “Përputhen” i kanë publikuar fotot kompromentuese.

Në këto foto Tea dhe Bearti shfaqen duke u puthur, ç’ka tregon se mes tyre vërtet ka diçka.

Pas publikimit të këtyre fotove ka reaguar edhe Andi me të cilin Tea doli e përputhur nga emisioni.

“Nuk di nga t’ja nisë çfarë të them. Nuk kam fjalë për këtë që sapo ndodhi, por do bëj një live do flasim për të gjitha se ju detyrohemi një shpjegim nga ana morale si dhe unë dhe Tea, sapo të qartësohem do ju them dhe ju ca do ndodh ju kërkoj falje të gjithëve, thjesht ju kërkoj shumë falje”, shprehet Andi.

Shtyypini videon ne vijim dhe prisni pak per tu shfaqur