Këngëtarja e njohur Ruenca Haxhiaj nga Shqipëria është njëra prej artistëve më të komentuara në vend. Enca vazhdimsh në intervistat e saj pr0vo.kon gazetaret me pergjigjje interesante.

Se fundmi Enca ka thënë se kush do ta shijoj zogun e saj duhet të paguaj 1 milion euro. intervistën e plotë të këngëtares nga Shqipëriaa.

A do e paguanit kete qmim ju?

Shtyypini videon ne vijim dhe prisni pak per tu shfaqur